JAK PRAWIDŁOWO PRZYGOTOWAĆ I POMALOWAĆ ŚCIANY WEWNĄTRZ MIESZKANIA

Malowanie ścian możemy podzielić na dwa podstawowe etapy: przygotowanie ścian do malowania no i oczywiście samo malowanie. Filmie instruktażowym przygotowanym przez firmę śnieżka możesz zobaczyć jak uniknąć często popełnianych błędów w trakcie poszczególnych etapów malowania. Dowiesz się także, jakie narzędzia malarskie wybrać i jak je prawidłowo używać.

PRZYKJANIE I SPOINOWANIE PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH ETAP PO ETAPIE

Chcesz dobrze przygotować się do klejenia
i późniejszego spoinowania popularnych płyt kartonowo-gipsowych obejrzyj film instruktażowy pokazujący w bardzo przystępny sposób każdy etap tego jakże ważnego dla uzyskania gładkich
i niewidocznych połączeń poszczególnych płyt na dużych powierzchniach.

PRAWIDŁOWE WYKONANIE TERMOMODERNIZACJI. KOMFORT NIE TYLKO ZIMĄ

Parę cennych rad fachowców z firmy Atlas jak prawidłowo wykonać termomodernizacje budynku tak, aby zaoszczędzić zimą na kosztach ogrzewania a latem zapewnić komfortową temperaturę mieszkania lub pracy.
Film instruktażowy pokazuje każdy etap od przygotowania podłoża aż po nałożenie tynku.
W filmie warto zwrócić szczególną uwagę na sposób obróbki miejsc szczególnie narażonych na uszkodzenia.

RĘCZNE NAKŁADANIE GŁADZI GIPSOWEJ. PRZYDATNE PORADY NIE TYLKO DLA FACHOWCÓW

Film instruktażowy przedstawiający metodę mokre na mokre, ręcznego nakładania gładzi gipsowej Gipsar Plus. Dokładne pokazuje poszczególne etapy prac oraz wskazuje na konieczność prawidłowego przygotowania podłoża przy użyciu gipsu szpachlowego ATLAS Gips Stoner, oraz głębokopenetrującego gruntu ATLAS GIPS Gruntoprim. Film wyjaśnia również mechanizm działania gruntów budowlanych oraz podwójnego wiązania występującego w produkcie Gipsar Plus. Po takiej lekcji fachowców firmy Atlas na pewno nie popełnimy żadnego błędu w procesie nakładania gładzi gipsowej.

STIUK WENECKI. ELAGANCJA W TWOIM DOMU. MOŻESZ ZROBIĆ GO BEZ TRUDU SAM.

Stiuk Wenecki MAGNAT Style doda elegancji ścianą twego domu, jak i całemu wnętrzu,
w którym go położymy. Po zabezpieczeniu powierzchniowym możemy stosować wszędzie tam, gdzie powierzchnia stiuku nie będzie narażona na bezpośrednie działanie wody, rozgrzanego tłuszczu itp. Stiuk Wenecki MAGNAT Style to cienkowarstwowa akrylowa farba strukturalna przeznaczona do zdobienia ścian wewnętrznych, sufitów, kolumn itp. Doskonale tworzy efekt szlifowanego marmuru o trzech rodzajach wykończenia powierzchni: satynowy (naturalny), błyszczący (polerowany) oraz intensywnie błyszczący (polerowany i woskowany).

EFEKT “PERŁOWEGO PIASKU”. JAK STWORZYĆ PRZYTULNY, PRZESTRZENNY AZYL W SWOIM DOMU

Perla Sabbia MAGNAT Style to akrylowa farba strukturalna przeznaczona do dekoracji ścian wewnętrznych, tworząca powierzchnie dekoracyjne z „perłowym piaskiem". Dowiedz się jak stworzyć w naszym domu przytulny, przestrzenny azyl? Jaki styl wybrać-nowoczesny, oszczędny w formie czy klasyczny? Najważniejsze, by podkreślał nasz własny, niepowtarzalny styl,
w którym wypoczniemy i spędzimy czas z najbliższymi. Uwydatnią piękno mebli i dodatków, nadadzą styl i klasę całej koncepcji wnętrza.
Film pokazuje jak wykonać, krok po kroku dekoracje wyjątkową Perlą Sabbia MAGNAT Style by była piękna i niepowtarzalna.

JAK NAKŁADAĆ BEJCE NA DREWNO? NADAJ NA NOWO BLASK SWOIM ULUBIONYM MEBLOM

Czy wiesz jak prawidłowo wykonać z pozoru prostą czynność, jaką jest nałożenie bejcy na drewno? Jeżeli nasz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego zagadnienia to ten film instruktażowy przedstawi Ci w przystępny sposób wszystkie etapy prawidłowej aplikacji Bejcy VIDARON na drewno. Więcej informacji o tym, jak malować drewno w tym także twoje ulubione meble, by nadać im ponownie blask odwiedź stronę internetową http://www.vidaron.pl.

CZY JUŻ PRZYGOTOWAŁES SWOJE DREWNIANE MEBLE OGRODOWE DO SEZONU GRILOWEGO?

Mając drewniane meble w swoim ogrodzie i chcąc się cieszyć ich pięknym kolorem przez wiele sezonów grillowych musimy pamiętać o ich olejowaniu. Stosując oleje firmy VIDARON możemy być pewni zarówno efektu wizualnego, ale co najważniejsze zapewnimy drewnu pełną ochronę na długie lata. Zachęcamy do obejrzenia filmu instruktażowego a jeszcze więcej informacji o tym, jak nie tylko olejować drewno znajdziesz na http://www.vidaron.pl.

LAKIEROWANIE PARKIETU. KROK PO KROKU. JAK UZYSKAĆ PORZĄDANY EFEKT.

Instrukcja krok po kroku jak poprawnie polakierować parkiet. Bezpodkładowy, szybkoschnący lakier VIDARON dzięki technologii ULTRA DURABLE TECHNOLOGY, wykorzystującej najnowsze osiągnięcia inżynierii chemicznej nadaje polakierowanej powierzchni wyjątkową trwałość, odporność na ścieranie, zarysowania, uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wody
i detergentów. Charakteryzuje się doskonałą rozlewnością, przyczepnością do podłoża oraz jest łatwy w użyciu. Podkreśla i zachowuje naturalny kolor drewna, wydobywając jego urok. Wydziela nikły zapach podczas nakładania i schnięcia.

MASY SZPACHLOWE ŚNIEŻKA ACRYL-PUTZ W PROGRAMIE "URZĄDZENI"

Nie wiesz jak uzyskać idealnie gładkie ściany? Chcesz się dowiedzieć jakich produktów użyć do szpachlowania nierównych ścian? - Obejrzyj odc. 4 programu "Urządzeni" emitowanego w TVS, który w drugiej serii prezentuje mieszkaniowo-designerskie perypetie Niny Nocoń.
Więcej informacji na temat szpachlowania znajduje się na http://www.acrylputz.pl.

CZYM SKLEIĆ ZE SOBĄ NAWET BARDZO TRUDNE DO POŁĄCZENIA MATERIAŁY?

Mamy świetne i niezawodne rozwiązanie Specjalistyczny klej do tworzyw sztucznych. Przeznaczony do klejenia nowoczesnych materiałów syntetycznych (nawet tych, które są bardzo trudne do sklejenia) takich jak szkło akrylowe, ABS, persplex, TR, EVA (z wyjątkiem polietylenu i polipropylenu). Instalacje wod-kan
z twardego PVC,rury, rynny. Plastikowe elementy stolarki budowlanej np. okna. Urządzenia gospodarstwa domowego takie jak odkurzacze, miksery, telefony, zabawki plastikowe itp.
W motoryzacji uszkodzone deski rozdzielcze, reflektory, uchwyty i inne plastikowe części samochodowe.

DZWI HARMONIJKOWE WALLMARK. WYGODA I ELEGANCJA. INSTRUKCJA MONTAŻU

Bardzo profesjonalnie przygotowany film instruktażowy pomoże każdemu bez trudu
i szybko zamontować harmonijkowe drzwi firmy Wallmark. Szeroką gamę drzwi harmonijkowych znajdziesz na stronie producenta http://www.wallmark.pl/

© 2014 G&G. Wszystkie prawa zastrzeżone.